Ewa

Główna konspiratorka naszego babińca. Musimy przyznać, że jest niesamowicie ciepłą osobą. Prywatnie 100% z niej kociara.

Daria

Zawsze otwarta i uśmiechnięta. Bardzo ceni naturalną urodę i jej celem jest wydobycie naturalnego piękna klientki. Kosmetologia i makijaż permanentny jest wielką pasją na całe życie.

Nina

Ogarniacz wszystkiego. Menager w Manierze. Zawsze pomoże i ma serce na dłoni. Zadba też o twoje dobre samopoczucie.

Jula

Od wejścia zarazi Was pozytywną energią. Stylizacja paznokci jest dla niej prawdziwą pasją. Jeśli nie znajdziecie jej w manierze to na pewno będzie na siłowni.

Karolina

Nasza kosmetolog o zniewalającym uśmiechu. Zadba o waszą skórę i dobierze spersonalizowaną terapie. Specjalizuje się w mezoterapii, dermapenie i stymulatorach.

Viktoria

Organizacja to jej drugie imię. Wyjdziecie od niej z pięknymi paznokciami i naładowane pozytywną energią. Kocha robić frencha.

Ola

Stylistka paznokci z zamiłowania. Możecie wykonać u niej również depilacje ciała. Prywatnie miłośniczka psiaków.

Pati

Wyczaruje wam cuda na paznokciach. Prywatnie miłośniczka podróży. Jej śmiech, którym łatwo można się zarazić słychać w całej Manierze.

Marianna

Wkłada całe serce w swoją pracę i dba o każdy szczegół. Z pozoru cicha ale tylko gdy rozmawia po polsku. Spróbuj ją przegadać po ukraińsku. Może opowie Ci o swoich śmiesznych historiach.

Vika

Prawdziwa estetka. Brwi i rzęsy z pod jej ręki to prawdziwe arcydzieło. W Manierze często możecie ją spotkać z pupilem Chakim.

Martyna

Miłośniczka Zogi i Kobido, o masażach potrafi rozmawiać godzinami. Tylko chwila z nią wystarczy, żeby poczuć dobrą energię, która od niej bije.