Najcześciej zadawane pytania

Tak! Rozumiemy, że czas jest dla Ciebie ważny, więc oferujemy równoczesne wykonywanie manicure i pedicure, jak i pedicure oraz regulację i hennę brwi. Wyjdziesz od nas zadowolona, z pięknymi paznokciami w godzinę!

 

Jeżeli nie jesteś fanką manicure hybrydowego, a potrzebujesz żeby Twój lakier utrzymywał się dłużej, polecamy Manicure Vinylux. Marka lakierów do paznokci CND stworzyła lakiery, które mają na celu pozostać na Twoich dłoniach dłużej, utrzymując lekkość manicure klasycznego.

Zależy nam na Twoim komforcie i zdrowiu! Mimo że obydwie metody przedłużania paznokci są obecnie popularne, w Manièrze stawiamy na żel. Ta decyzja oznacza naturalniej wyglądające paznokcie, mniejsze obciążenie Twojej naturalnej płytki jak i mniej oparów (które nieuchronnie wiążą się z metodą akrylową).

Doskonałe rozwiązanie dla łamliwych i problematycznych paznokci. Zabieg IBX przebiega w etapach – początkowo nakładamy na paznokcie preparat zawierający kompleks olejków jojoba, awokado, witaminy oraz minerały, które pod wpływem ciepła wnikają w głąb płytki. Następnie nakładamy drugi preparat, który utwardzany jest pod lampą i służy jako powłoka ochronna płytki paznokcia. Zabieg IBX pomaga naprawić płytkę paznokcia, także w jej głębokich warstwach. Jest świetnym sposobem na to aby paznokcie rosły zdrowsze, dłuższe i mocniejsze.

Zabieg laminacji rzęs pozwala na wydłużenie, zagęszczenie i uniesienie (podkręcenie) rzęs i jest skuteczną alternatywą do przedłużania rzęs metodą 1 do 1. Zalecany szczególnie dla pań o długich i prostych rzęsach. Wizyta w salonie trwa 30-50 minut, a efekt utrzymuje się 4-6 tygodni.